Strategii de promovare
Catalin Rusu
Optimizare WEB
Optimizare WEB (SEO, CRO) numai proiecte cu WEB design, SEO si optimizare site pe care sa le incepem de la zero. Am deja 3 site-uri la care lucrez si care sunt in primele 2, 3 rezultate pe prima pagina pentru cuvintele cu care clientii au fost de acord. Deasemene ofer consultanta in tipografie si productie publicitara cu peste 25 de ani de experienta.
Totul din:
Ca să ajungi în atenția publicului ai nevoie să-ți creezi un brand și o imagine. PR-ul este omul de legătură dintre afacerea ta și restul lumii. Este cel care te poate ajuta să creezi și să promovezi cea mai bună percepție asupra ta și a business-ului.
O afacere bună are nevoie să iasă în evidență pentru a capta atenția clienților. Crează-i business-ului tău o imagine vizuală memorabilă.
Pentru ca partenerii și clienții tăi să te găsească mai ușor, site-ul afacerii tale trebuie să fie optimizat SEO.
Recomandă acest consultant și prietenilor tăi
Consultanti din aceeasi categorie: